به گواهینامه پهپاد نیاز داری؟!!! به آکادمی ایـــرسا مراجعه کن!
0
09385004142

خلبانان پهپاد چه مشاغلی می توانند انجام دهند؟ (قسمت پنجم)

صنعت هواپیماهای بدون سرنشین قطاری است که همچنان به حرکت خود ادامه می دهد و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت خود را نشان نمی دهد. با صدها هزار خلبان حرفه ای پهپاد در ایالات متحده، این صنعت اکنون مانند همیشه پر رونق است و به طور پیوسته از نظر تنوع و حجم رشد می کند. رشد بازار کار، شغل خلبانی حرفه‌ای پهپاد را برای بسیاری از مردم به چشم‌اندازی نسبتاً جذاب تبدیل کرده است.

اگر به انجام این پرش علاقه دارید، ابتدا یک سوال وجود دارد که باید بپرسید: چه مشاغلی برای خلبانان حرفه ای پهپاد در دسترس است؟ در اینجا خلاصه ای سریع از محبوب ترین مشاغل هواپیماهای بدون سرنشین آورده شده است.

 

۵٫ بازرس پشت بام
خدماتی که ترکیبی از عکاسی از پهپاد و مدل‌سازی سه بعدی است، بازرسی پشت بام هواپیمای بدون سرنشین برای مشاوران املاک، خدمه تعمیر سقف، نصب‌کنندگان پنل خورشیدی، تنظیم‌کنندگان بیمه و صاحبان خانه مفید خواهد بود. تصور اینکه چگونه ظاهر و وضعیت سقف نقش مهمی در ارزش هر خانه ایفا می کند، آسان است، و این را به یک کاربرد پرتقاضا از فناوری پهپاد تبدیل می کند.

شاید برای برخی تعجب آور به نظر برسد، اما شغل به عنوان بازرس پشت بام پهپاد می تواند یکی از بهترین فرصت ها برای یک خلبان هواپیمای بدون سرنشین باشد. خدمه تعمیر پشت بام و نصاب پنل های خورشیدی معمولاً باید وضعیت سقف را بررسی کرده و اندازه گیری های متعددی را قبل از اینکه بتوانند در آن جابجا شوند و کار واقعی را انجام دهند، انجام دهند. در صورت وقوع بلایای طبیعی، تعدیل کنندگان بیمه باید وضعیت سقف را بررسی کنند تا ادعاهای بیمه شده بیمه گذار را تایید کنند. حتی صاحبان خانه می توانند درخواست بازرسی سریع سقف خود را به عنوان بخشی از تعمیر و نگهداری منظم داشته باشند.

مزیت استفاده از پهپاد برای این کارها این است که کسی را در معرض خطرات کار در ارتفاع قرار نمی دهد. همچنین از لحاظ لجستیکی ساده‌تر است – تنها چیزی که نیاز دارید یک پهپاد دوربین دار خوب است، به جای نردبان و سایر وسایل اندازه‌گیری که یک خدمه بازرسی قدیمی باید از آن استفاده کنند.

فراتر از گرفتن عکس، بهترین راه برای انجام بازرسی سقف، استفاده از تکنیک فتوگرامتری است. این یک مدل سه بعدی از سقف تولید می کند که می تواند تعداد بی نهایت بار بررسی و اندازه گیری شود. این یک راه عالی برای اطمینان از اینکه چیزی را از دست ندهید و نیازی به انجام مجدد نظرسنجی ندارید است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *