دانلود کتاب عکس هشتمین دوره مسابقه ۳۵Awards

تصویر شاخص
CATALOGUE 8TH 35AWARDS
BEST PHOTOS AND PHOTOGRAPHERS
The catalog contains more than 1500 photos from 24 nominations from more than 1000 authors of the 8rd 35AWARDS
دانلود کتاب عکس هشتمین دوره مسابقه بین المللی عکاسی ۳۵Awards
این کتاب آثار ۱۰۰ عکاس برتر دنیا در ۲۵ ژانر مختلف است که آثار آنان در سال ۲۰۲۲ در هشتمین دوره جایزه بزرگ ۳۵آواردز روسیه برگزیده و در این کتاب منتشر شده است
شما میتوانید نسخه دیجیتال آن را در وب سایت ما به مبلغ جزئی تهیه نمائید.
در وب سایت اصلی قیمت این کتاب ۱۲ دلار است.
عکاسانی که آثارشان در این کتاب منتشر شده است:
PHOTOGRAPHERS INDEX
Aakash Malik (India, Delhi). . 431
aavcaptures (Spain, ZAMORA). . 342
Abbas Arabzadeh (Iran, Tehran). . 206
Abdul Baqi (Pakistan, Islamabad). . 52
ABDUL RAHEEM NISATH BASRI (Sri Lanka, Maruthamunai). . 429
Abhilash Thamattoor (Qatar, Doha). . 488
Abhraneel Chakraborty (India, Kolkata). . 361
Abolfazl Firouzmandi (Iran, Tehran). . 256
ADARSH PATHAK (India, Delhi). . 232
Adriana Ceausescu (Romania, Timisoara). . 152
Adrian GLIGOR (Romania, Sibiu). . 10
Adrian Grigore (Romania, Bucharest). . 369
Adrian Polok (Poland, Rydultowy). . 83
Agarkov Alexey (Russia, Volgograd). . 502
AGNISWAR GHOSAL (India, Bolpur). . 202
Ahamed Jazif (Sri Lanka, sainthamaruthu). . 429
Ahmad El Hanjoul (Germany, Berlin). . 242, 245
Ahmed Mohamed Mahmoud (Egypt, Alexandria). . 238
Ahmet Erol (Russia, Moscow). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .435
Ajeesh A (India, Kerala). . 225
AKIRA AKASAKA (Japan, Tokyo). . 376
Aksinya ADEN (Russia, Moscow). . 85, 107
Albina Bougartchev (Russia, Moscow). . 144
Aldo Gustavo Galante (Argentina, Buenos Aires). . 378
Alejandro Cifuentes (Chile, Santiago). . 50
Alejandro Escribano (Spain, Cartagena). . 29
Aleksandra Aksenova (Russia, Moscow). . 482
ALEKSANDRA FEDORIAK (Russia, Sankt-Peterburg). . 221
Aleksandra Kananerova (Russia, Ekaterinburg). . 254
Aleksandra Kosova (Russia, Moscow). . 295
Aleksandr Atoyan (Russia, Sankt-Peterburg). . 363
Aleksandra Uzdrzychowska (Poland, Opole). . 100
aleksandra veber (Russia, Moscow). . 305
Aleksandr Chazov (Russia, Perm). . 344
Aleksandr Chekhonin (Russia, Sankt-Peterburg). . 30
Aleksandr Firstov (Azerbaijan, Baku). . 455
Aleksandr Ivanov (Russia, Moscow). . 5
Aleksandr Koviazin (Russia, Armavir). . 170
Aleksandr Kupriyanov (Russia, Krasnoyarsk). . 497
Aleksandr Kurennoi (Russia, Yaroslavl). . 150, 464
Aleksandr Medvedev (Russia, Sergiev Posad). . 441
Aleksandr Mironov (Russia, Moscow). . 421
Aleksandr (Russia, Podolsk). . 16
Aleksandr Shvedov (Russia, Sankt-Peterburg). . 475
Aleksandr Sochnev (Russia, Sankt-Peterburg). . 8
Aleksandr Sverdlov (Russia, Sankt-Peterburg). . 472
Aleksandr Trofimov (Russia, Sankt Peterbursh). . 402
Aleksandr Veideman (Turkey, Istanbul). . 403
Aleks Budimir (United Kingdom, London). . 121
Aleksey Bubnov (Russia, Sankt-Peterburg). . 391
Aleksey Gurylev (Russia, Chita). . 159, 305
Aleksey Korolyov (Russia, Moscow). . 330
Aleksey Molotov (Russia, Moscow). . 444
Aleksey Puchkovskiy (Russia, Sankt-Peterburg). . 151
Aleksey R. (Russia, Murmansk). . 338
Aleksey Sologubov (Russia, Vyazma). . 103
Alena Bednarova (Czech Republic, Haj u Duchcova). . 133
Alena Lukyanava (Belarus, Grodno). . 184
Alena Yakovleva (Russia, pgt Ola). . 404
Ales Krivec (Slovenia, Jesenice). . 15
Alex Afanasyev (Russia, Ryazan). . 129
Alexander Alexandrov (Bulgaria, Sofia). . 321, 501
alexander_arkhipkin (Russia, Sarov). . 496
Alexander Chaldryan (Russia, Moscow). . 191
Alexander Dudarev (Russia, Ryazan). . 328, 336
Alexander Ermolenko (Russia, Dolgoprudniy). . 430
alexander forst (Switzerland, Walchwil). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .346
Alexander Grinn (Ukraine, Odessa). . 294
Alexander Kozlenkov (Russia, Podolsk). . 419
Alexander Nerozya (Russia, Krasnoyarsk). . 244
Alexander Pashenichev (Russia, Sankt-Peterburg). . 34
Alexander Plakida (Russia, Moscow). . 387
ALEXANDER RAZUMOV (Russia, Tomsk). . 227
Alexander Seleznyov (Israel, Tel Aviv). . 337
Alexander Sviridov (Canada, Toronto). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .188, 407
Alexander Titov (Russia, Tver). . 393
Alexandra Kutsenkova (Russia, Moscow). . 88
Alexandra Surkova (Spain, Madrid). . 122
Alexandr Kalinin (Russia, Sankt-Peterburg). . 160
Alexandr Kucheriaviy (Israel, haifa). . 188, 495
Alexandr Kuzovkov (Russia, Omsk). . 219
Alexandr Nikitin (Russia, Sankt-Peterburg). . 182, 258
Alexandr Sasin (Russia, Nizhniy Novgorod). . 146
Alexandr Shebanov (Russia, Voronezh). . 297
Alexandr Shinkarevskiy (Russia, Simferopol). . 14
Alexandr Strelchuk (Russia, Odintsovo). . 43
Alex Bosch (Russia, Sankt-Peterburg). . 415
Alexei Magai (Russia, Nahabino). . 375
Alexey Degtev (Kazakhstan, Almaty). . 288
Alexey Golubev (Israel, Tel Aviv). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .221
Alexey Gorohov (Russia, Tula). . 440
Alexey Koshelev (Russia, Kaluga). . 268
Alexey Kudryashov (Russia, Vladivostok). . 305
Alexey Lyashchenko (Russia, Dinskaya). . 349
Alexey Margolyn (Russia, Sankt-Peterburg). . 327
Alexey Miroliubov (Russia, Sankt Petereburg). . 375
Alexey Nikitin (Russia, Moscow). . 29
Alexey Podoprigorov (Russia, Astrahan). . 132
Alexey Shevchenko (Russia, Moscow). . 349
Alexey Soimin (Russia, Cherepovets). . 506
Alexey Trofimov (Russia, Irkutsk). . 313
Alexey Wineman (Russia, Moscow). . 359
Alexia Khruscheva (Russia, Sankt-Peterburg). . 63
Alexsandr (Russia, Kaliningrad). . 451
Alex Talyuka (Russia, Moscow). . 301
Alex Yakovlev (Russia, Sankt-Peterburg). . 37
alex zozulya (Russia, Balashiha). . 383
ALi Dolati (Canada, Vancouver). . 485
ali falak (Iran, Tehran). . 143
Alina Abramova (Russia, Moscow). . 175
Alina Lankina (Russia, Moscow). . 274
Alina Sandu (Canada, Toronto). . 180
Alina Yantsen (United Kingdom, London). . 23
Alireza Asiaban (Iran, Mashhad). . 172
Alireza bagheri sani (Iran, Tehran). . 437
alireza sahebi (Iran, Tehran). . 105, 155, 463
Ali Zolghadri (Iran, Tehran). . 171
Aljona Dyachenko (Russia, Sankt-Peterburg). . 234
Alla Triplik (Israel, Tel Aviv). . 81
Alvaro Lamas Rivas (Spain, A CORUNA). . 322
Amal Prasad (Sri Lanka, Colombo). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 19
Amar Habeeb (UAE, Abu Dhabi). . 12
Amin Malekzadeh (UAE, Dubai). . 17
amir arjmandi (Iran, Karaj). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .190
Amir Behzadi (Iran, Isfahan). . 463
amir hatami (Iran, Tehran). . 479
amirhossein loloei (Iran, Tehran). . 485
Ana Gregorio (Argentina, Salta). . 104, 105
Anandhu M (India, Thrissur). . 138
Ananway Ganguly (India, Kolkata). . 452
Anastasia Astakhova (Russia, Moscow). . 162
Anastasia Gerasimova (Russia, Simferopol). . 472
Anastasia Kalinina (Russia, Voronezh). . 239
Anastasia Kartushina (Russia, Moscow). . 106
Anastasia Kharitonova (Russia, Moscow). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .257, 401
Anastasia Mazureva (Russia, Moscow). . 37
Anastasia Saul (Russia, Ryazan). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 15
Anastasiya Chupiko (Russia, Lyubertsi). . 99
Anastasiya Yaschshenko (Russia, Kaluga). . 90
Anatoliy Bulychev (Russia, Saratov). . 254
Anatoliy Pleshistiy (Russia, Vladimir). . 195
anatoly saltykov (Russia, Domodedovo). . 138
Anatoly Savchuk (Russia, Moscow). . 224
Andrade Vinho (Mozambique, Maputo). . 158
Andrea Alfaro Guajardo (Mexico, San Luis Potosi). . 189
Andrea Bartoli (Italy, Chiaravalle). . 326
Andreev Nikolay (Russia, Aleksandrov). . 324
Andrei Kopylov (Russia, Sankt-Peterburg). . 21
Andres Felipe Vargas Piedrahita (Colombia, Bogota). . 423
Andres Ruggeri (Argentina, Rosario). . 137
Andrew Vasiliev (Russia, Krasnodar). . 406
Andrey Belavin (Russia, Moscow). . 29
Andrey Chabrov (Russia, Tula). . 341
Andrey Chuntomov (Russia, Perm). . 421
andrey gagarin (USA, Newton Center). . 123
Andrey Grachev (Russia, Moscow). . 11
Andrey Krovlin (Russia, Vladivostok). . 219
Andrey Morozov (Russia, Yaroslavl). . 273
Andrey Narchuk (Russia, Moscow). . 384
Andrey Petrosyan (Russia, Eysk). . 426
Andrey Podlednev (Russia, Sankt-Peterburg). . 448
Andrey Rodionov (Russia, Moscow). . 227
Andrey Savin (Russia, Moscow). . 378, 381
Andrey Trifonov (Russia, Samara). . 159
Andrey Vasilyev (Russia, Krasnodar). . 225
Andrey Zolotarev (Russia, Moscow). . 303
Andriian Charkin (Russia, Cheboksari). . 167
Andrii Kalinichenko (Ukraine, Kyiv). . 290
Andy Schmid (Switzerland, Zurich). . 373, 374
Aneta Ilievska (Macedonia, skopje). . 230
Angelina Basalyga (Russia, Sankt-Peterburg). . 248
Angelina Egorova (Russia, Vladivostok). . 467, 473
Angelina Myasina (Russia, Ulyanovsk). . 69
Anh Vu Nguyen (Japan, Fukuoka). . 308
ANIL KUMAR DESHPANDE (India, Adilabad). . 355, 492
Anirudh Vidyabhushan (India, Bengaluru). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 113
Anke Butawitsch (Germany, Obermichelbach). . 324
ankur tambde (India, Mumbai). . 47
Anna Adamenko (Ukraine, Nikolaev). . 174
Anna Balaban (Belarus, Baranovichi). . 83
Anna Begma (Russia, Omsk). . 258
Anna Bobkova (Russia, Nizhniy Novgorod). . 219
Anna Bondareva (Russia, Pyatigorsk). . 80, 396
Anna Degtyareva (Russia, Taganrog). . 474
Anna Drab (Poland, Smardzewo). . 328
Anna Ilieva-Alikaj (Bulgaria, Blagoevgrad). . 279
Anna Kay (Israel, Ashdod). . 395
Anna Koenig (Germany, Sulzbach). . 174
Anna Korsakova (Russia, Moscow). . 245
Anna Makarenkova (Latvia, Riga). . 279
Anna Melnikova (Russia, Moscow). . 148, 149
Anna Petina (Russia, Moscow). . 261
Anna Politova (Russia, Moscow). . 310, 336
Anna Salek (United Kingdom, St Helens). . 101
Anna Shiryaeva (Russia, Moscow). . 156
Anna Shuvalova (Russia, Ekaterinburg). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .298
Anna Vladyko (Russia, Krasnodar). . 90, 154
Anna Volkova (Russia, Ekaterinburg). . 405
Anson Lai Al Stein (Malaysia, Kedah). . 193
Anthony Deroeux (France, Paris). . 383
Anto Camacho (Spain, Valencia). . 322, 461
Anton Chernyakov (Russia, Sankt-Peterburg). . 291
Anton Finevich (Belarus, Minsk). . 196
Anton Gavrilov (Russia, Sankt-Peterburg). . 16, 27, 57
Antoni Figueras (Spain, Barcelona). . 35
Antonio Flores Garcia (Mexico, Coacalco de Berriozabal). . 431
ANTONIO RUVER BANDEIRA (Brazil, Fortaleza). . 380
ANTON KHOMENKO (Russia, Vladivostok). . 296
Anton Leonov (Russia, Moscow). . 149, 248
Anton Melyoshkin (Russia, Barnaul). . 8
Anton Mikhalevskiy (Russia, Ulan Ude). . 230
Anton Montbrillant (Russia, Krasnoyarsk). . 282, 291
Anton Nazarov (Russia, Moscow). . 292
Anton Plotnikov (Russia, Orenburg). . 150, 476
Anton Rostovskiy (Russia, Moscow). . 290
Anton Sandalov (Russia, Petropavlovsk kamchatskiy). . 347
Anton Shvain (Russia, Korolev). . 31, 315
Anton Timoshevskii (Russia, Orel). . 157, 474
Anton Zhirnov (Russia, Gubkinskiy). . 223
Antra Kalniņa (Latvia, Riga). . 418
Anzhelika Costin (Germany, Fulda). . 256, 400
Apollo Vienna (Brazil, Sao Paulo). . 170
APS KUMAR (Singapore). . 124
arastoo qadermazi (Iran, Sanandaj). . 186
Arina Belonogova (Russia, Magnitogorsk). . 70
armin (Iran, Tehran). . 324
Artemii Smetanin (Russia, Krasnodar). . 460
ARTEM KORZHUKOV (Russia, Monchegorsk). . 40
Artem Meletov (Russia, Pyatigorsk). . 219
Asahi Chinen (USA, Los Angeles). . 453
Ashik Aseem (India, Guruvayur). . 370
ashok manjanath (India, Bengaluru). . 126, 202
Aslam Bin musthafa (India, Thrissur). . 222
Atanu chakrabarty(India, Kolkata). . 455
Attila Zincak (Czech Republic, Prague). . 189, 191
Atul Kumar Yadav (India, New Delhi). . 446
Atul Shinde (India, Pune). . 369, 447
Avishek Das (India, Kolkata). . 443
Aylin Turnator (Turkey, Istanbul). . 493
Ayman Dayrabaeva (Russia, Slavgorod). . 14
Azamat Kenzhegulov (Kazakhstan, Almaty). . 468, 480
Baatarsuren Basan (Mongolia, Khovd). . 356
Babak abbarin (Iran, Tehran). . 181
Bahadir Sansarci (Turkey, antalya). . 21
BAMBANG WIRAWAN (Indonesia, Magelang). . 217
Barmina Anastasiya (Russia, Ekaterinburg). . 167, 475
Bastian Cifuentes Araya (Chile, Santiago). . 422
Benny Chan (China, Hong Kong). . 203
Berny Luna (Mexico, Leon). . 254
Bharath Kumar V (India, Bengaluru). . 122
Bidyut Kalita (India, Goalpara). . 213
Biswajit Kumar Laskar (India, Coochbehar). . 239
BISWAJIT MUKHERJEE (India, Kolkata). . 499
Blas Carrion Guardiola (Spain, Villena). . 445
Bohdan Susol (Ukraine, m. Kyiv). . 12
Photographers index – 509
Boris Bekelman (Israel, haifa). . 43
Borja Rial Pereira (Spain, Ourense). . 350
Branden May (USA, Atlanta). . 453
Britkov Nikolay (Russia, Tula). . 22, 41
Burak Esenbey (Germany, Osnabruck). . 347
Camilla Leao Silva (Brazil, Belo Horizonte). . 99
Camilla Reinhardt Cintra (Brazil, Barao de Cocais/MG). . 401
Camilo Sarti Canals (Guatemala, Guatemala). . 175
Cao Ky Nhan (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 15, 361
Carlos Alberto Gomes (Brazil, Sao Paulo). . 106
Carlos Andre da Silva Antunes (Portugal, Lisbon). . 320
Carmen Gabaldon (Spain, Olleria). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 78, 105
Catherine Chong (Malaysia, Petaling Jaya). . 197
Ceci Gutierrez (Mexico, Playa del Carmen). . 382
Ceci Ver (Argentina, Buenos Aires). . 377
Chen-You Li (Taiwan, Tainan). . 198
Chernobay Anna (Ukraine, Kyiv). . 201
Chetan Pardeshi (India, Mumbai). . 367
Chikhnyaev (Russia, Saransk). . 183
CHIN BOON LENG (Singapore). . 370
Chornyi Aleksandr (Ukraine, Korostishev). . 194
Christian Kieffer (Luxembourg, Beaufort). . 243
Christina Parmak-Fischer (Germany, geldern). . 394
Chu Van Minh (Vietnam, Lang Son). . 23
Claudia Marzo (Spain, Zaragoza). . 91
Claudio Ciardi (Italy, Turin). . 42
CLINT RALPH (South Africa, Centurion). . 132
Cong Pham Chi (Vietnam, Ha Noi). . 12
Cuneyt Gumushaneli (Turkey, Izmir). . 319, 495
Curry Yang (China, beijing). . 380
Dace Jansone (Latvia, Riga). . 77
Dace Spalvina (Latvia, Cesis). . 310
DAISUKE KURASHIMA (Japan, Kanagawa). . 385
Da Miane (Georgia, Tbilisi). . 178
Dan-Andrei Chira (Romania, Cluj-napoca). . 50
Dana S. (Russia, Moscow). . 203
Dang Thanh Tinh (Vietnam, Ha Noi). . 207
Daniela Rodriguez (Argentina, San Juan). . 78
Daniel Newton (UAE, Dubai). . 411
Daniel Rericha (Czech Republic, Krupka). . 335, 491
Daniel Vine Garcia (Spain, Valladolid). . 13, 309, 335
Daniil Migunov (Russia, Tolyatti). . 413
Daniil Sinitsa (Russia, Kislovodsk). . 185
Danijel Turnsek (Slovenia, Cirkulane). . 137
Danil Prokopenko (Russia, Krasnodar). . 158
Daniyar Sadykov (Kazakhstan, Almaty). . 147
Dao Ngoc Canh (Vietnam, Ha Noi). . 371, 504
Daria Gordeeva (Russia, Moscow). . 392
Daria Klepikova (Russia, Moscow). . 502
Daria Osadchaya (Russia, Moscow). . 428
Dariusz Pawlik (Poland, Glogow). . 205
Darya Eraleva (Russia, Ekaterinburg). . 62
Darya Gorbacheva (Russia, Moscow). . 399
Darya Sviridova (Russia, Moscow). . 166
Darya Titova (Russia, Sankt-Peterburg). . 227
Dasha Art (Belarus, Vitebsk). . 409
Dashzeveg Dorjkhuyag (Mongolia, Choibalsan). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .52
David Chien (Taiwan, Keelung). . 453
David Lerer (Israel, Ramla). . 119
Debanjan Dutta (India, Kolkata). . 239
Debayan Das (India, Diu). . 454
Deep Patel (India, Palghar). . 235
Denis Kotov (Russia, Moscow). . 157
Denis Naruzhnyh (Russia, Orenburg). . 161
Denis Poltoradnev (Czech Republic, Prague). . 43
Denis Romanov (Russia, Ryazan). . 224
Denis Treskanica (Croatia, Pozega). . 342
Denis Zheltov (Russia, Moscow). . 454
denzenuch (Russia, Gelendzhik). . 445
Deryk Baumgaertner (Germany, Cologne). . 350
dheeraj (India, Delhi). . 444
Diana Askarova (Russia, Ufa). . 470
Diana Sklarova (Latvia, Riga). . 278
DIBAKAR ROY (India, Kolkata). . 366
DIBYENDU DEY CHOUDHURY (India, Kolkata). . 171
Diego Manrique Diez (Spain, Leon). . 339
Diganta Roy (India, Kolkata). . 123
Dikye Ariani (Indonesia, Jakarta). . 119
Dilip Shah (India, Mumbai). . 118
Dina Belenko (USA, Los Angeles). . 279
Dinar Fatykhov (Russia, Kazan). . 414
Dinar Khairullin (Russia, Sankt-Peterburg). . 28
Dinh Cong Tam (Vietnam, Soc Trang). . 362
DIPANKAR BAKSHI (India, Kolkata). . 134, 136
Dipin Sreepadmam (UAE, Al Nahda). . 129
DiX (Philippines, Quezon City). . 195
Dmitriev (Russia, Pskov). . 323
Dmitriy Anisimov (Russia, Sankt-Peterburg). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .32
Dmitriy Don (Russia, Moscow). . 34
Dmitriy Igorson (Russia, Moscow). . 303
Dmitriy Vavilov (Russia, Moscow). . 297
Dmitriy Vorobjov (Estonia, Kohtla-Jarve). . 262
Dmitry Antipov (Russia, Krasnoyarsk). . 318
Dmitry Karpey (Russia, Moscow). . 402
Dmitry Khan (Russia, Chelyabinsk). . 180
Dmitry Kuznetsov (Russia, Penza). . 199
Dmitry Medyancev (Russia, Kirov). . 313
Dmitry Nikolaev (Russia, Moscow). . 55
Dmitry Pasynkov (Russia, Kirov). . 415
Dmitry Romanoff (Russia, Chelyabinsk). . 295
Dmitry Zakharov (Belarus, Minsk). . 314
Dr. Eman ELGhazzawy (Egypt, port said). . 135
DUONG MANH KHIEM (Vietnam, Ha Noi). . 354
Dzulfikri (Indonesia, Bekasi). . 193
Easa Lebbe Muhammed Jamsith (Sri Lanka, oluvil). . . . . . . . . . . . . . . . . . .427
ebrahim elmi (Iran, Tehran). . 252
Eddie Leach (United Kingdom, Manchester). . 397
Eden Israel Sanchez Fernandez (Spain, Gijon). . 343
Eduard Gordeev (Russia, Sankt-Peterburg). . 436
Eduardo Modolo (Chile, Santiago). . 197, 351, 500
Eduardo Oliva Ramos (Spain, Soria). . 315
Ekaterina Alert (Russia, Belgorod). . 143
Ekaterina Bogdanova (Russia, Moscow). . 107
Ekaterina Ivanenko (Russia, Sankt-Peterburg). . 465
Ekaterina Kotin (Uzbekistan, Tashkent). . 172
Ekaterina Kulakova (Russia, Sankt-Peterburg). . 470
Ekaterina Mikhailova (Russia, Sankt-Peterburg). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .62
Ekaterina Nesterova (Russia, Ivanovo). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .128
Ekaterina Panfilova (Russia, Korolev). . 276
EKATERINA (Russia, Moscow). . 277
Ekaterina Shvedova (Russia, Moscow). . 252
Ekaterina Sigat (Russia, Ekaterinburg). . 404
Ekaterina Sysoeva (Russia, Moscow). . 327, 328
Ekaterina Sysoeva (Russia, Sankt-Peterburg). . 406
Ekaterina Vasileva (Russia, Moscow). . 471
Ekateryna Vishnevskaya (Russia, Sankt-Peterburg). . 396
Ela Zdesar (Slovenia, Ljubljana). . 49
Eleanor Whibley (United Kingdom, Leicester). . 100
Elena Aldea (Romania, Brasov). . 483
Elena Chernigina (Russia, Nizhniy Novgorod). . 79
Elena Danilushkina (Russia, Kolomna). . 278
Elena Fomina (Russia, Samara). . 97
Elena Gridnevskaya (Russia, Moscow). . 150
Elena Grushetskaya (Russia, Moscow). . 95, 107
ELENA GUSEVA (Russia, Solnechnogorsk). . 33
Elena Kanaschenko (Israel, Kfar Yona). . 105
Elena kruglova (Russia, Perm). . 161
Elena Kulakova (Russia, Izhevsk). . 255
Elena Kumskova (Russia, Moscow). . 104
Elena Melnikova (Russia, Moscow). . 152
Elena Mikhailova (Russia, Moscow). . 70, 71, 96, 148
Elena Molodzyanovskaya (Russia, Magnitogorsk). . 358
Elena Rubinskaya (Russia, Kostroma). . 269
Elena Shukina (Russia, Moscow). . 77, 78
Elena Solovyeva (Russia, Moscow). . 98, 399
Elena Vyatkina (Russia, Moscow). . 390
Elena Yunovidova (Russia, Moscow). . 479
Elina Gamanova (Russia, Belebey). . 109
Elina Garipova (Russia, Ufa). . 69, 73, 103, 161, 250
Elina Nersesova (Russia, Sankt-Peterburg). . 233
Elisey Vovrzhenchik (Russia, Nizhniy Tagil). . 473
Elizaveta Chechevica (Russia, Sankt-Peterburg). . . . . . . . . . . . . . . . . . . .467
Ellis (Canada, Toronto). . 284, 285
Emanuel Manfrin (Argentina, Santa Fe). . 76
Emanuel Scarponi (Italy, Ancona). . 334
Emil Vasilev (Russia, Sankt-Peterburg). . 32
Emir Bozkurt (Turkey, Istanbul). . 433
Endra agustianto (Indonesia, Banten). . 119
Enjuto Garcia Javier (Spain, Segovia). . 328
Erdenebulgan Mongolia (Mongolia, Ulaanbaatar city). . 9
Ermolina Elena (Russia, Sankt-Peterburg). . 338
Ernestas Balcikonis (Denmark, Hvalso). . 137
Ernest Vakhedi (Bulgaria, Sofia). . 31
ESENGUL ALICI (Turkey, Istanbul). . 21
Esteban Argerich (Argentina, Buenos Aires). . 115
Eva Milkonskaya (Russia, Kazan). . 174, 299
Evgenia Barinova (Russia, Sankt-Peterburg). . 235
Evgeni Fabis (Cyprus, Nicosia). . 18, 36
Evgenii Kirillov (Russia, Sankt-Peterburg). . 476
Evgeniya Dovgalyuk (Russia, Sankt-Peterburg). . 174
Evgeniya Fedorova (Russia, Moscow). . 156, 408
Evgeniy Koltunov (Russia, Sankt-Peterburg). . 465
Evgeniy Popov (Russia, Volgograd). . 263
Evgeniy Sanin (Russia, Biysk). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .58
Evgeniy Voytik (Russia, Habarovsk). . 484
Evgeny Antonov (Russia, Ekaterinburg). . 334
Evgenya (Russia, Votkinsk). . 88
Evgeny Kozlov (Russia, Tula). . 247
Evgeny Loza (Israel, Tel Aviv). . 190, 292
Evgeny Lutsko (Russia, Sankt-Peterburg). . 435
Evgeny Toropygin (Russia, Barnaul). . 158
Fabio Cammalleri (Italy, Cella Dati). . 39
Fabrine Reis (Brazil, Rio de Janeiro). . 498
Fananda Arianaga (Indonesia, Tanah Datar). . 60
Farhad Irani (Turkey, Istanbul). . 249
Farhad Jahedi (Iran, Tabriz). . 231
Fascinating Imagery (Australia, Sydney). . 342
Fatih Gonul (Turkey, Ankara). . 18
Flyin Rey (Indonesia, Jakarta). . 182
FotoMėgėjas (Lithuania, Kaunas). . 296
Francesca Franchini Maestri (Chile, Santiago). . 135
Francisco Jose Lopez Fernandez (Spain, sevilla). . 414
Francisco Manuel Mas Mas (Spain, Crevillente). . 436
Francisco Woloch (Argentina, el chalten). . 330
Francis Glassup (Brazil, Brasilia). . 381
FREDERICK CALUCIN VIAJE (Philippines, Mauban quezon). . 22
Fredy Lukumay (Tanzania, Arusha). . 104
Fulop Robert (Romania, Satu Mare). . 42
Gabriele Corbellini (Italy, Delebio). . 133
Gala Malyugina (Russia, Krasnoyarsk). . 243
Galina Gordeeva (Czech Republic, Prague). . 58
Galina Krutikova (Russia, Moscow). . 100
Galina Voroshilova (Russia, Perm). . 400
Ganesh Vanare (India, Mumbai). . 216
ganzorig miimaa (Mongolia, Ulaanbaatar). . 242, 398
Gella Sabitova (Russia, Moscow). . 167
Gene Oryx (Russia, Moscow). . 301
Georgi Georgiev (Bulgaria, Sofia). . 200
Georgy Akimov (Russia, Moscow). . 314
Georgy Chernyadyev (Russia, Moscow). . 293, 294
gerami saber (Iran, bushehr.jam). . 244
Ghaniya Salim Al majrafi (Oman, IBRI). . 504
Giandomenico Veneziani (Italy, Bisceglie). . 481
Giap Hong Son (Vietnam, Ha Noi). . 374
Gilad Topaz (Israel, Tel Aviv). . 7
Gilcan Mete Delibay (Turkey, Tekirdag). . 493
Gleb Korovko (Russia, Moscow). . 206
Gleb Rubashkin (Russia, Nizhegorodskaya oblast, gorod Viksa). . 365
Go Andy (Belgium, Brussels). . 312
gokuldas.ks (India, kozhikode). . 506
Gonzalo Javier Santile (Argentina, Villa Carlos Paz). . 339
Gorbatov Fedor (Russia, Moscow). . 441
Goutham Ganesh Sivanandam (USA, Cary). . 141
Graeme Guy (Malaysia, Tanjung Bungah). . 130, 139
Gregory Linschitz (Israel, Modiin). . 303
Grigorii Paramonov (Russia, Murmansk). . 333
Grzegorz Klosok (Poland, Jastrzebie Zdroj). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .184
Grzegorz Tatar (Poland, Zakopane). . 12
Guan Xiaopeng (China, Shenzhen). . 179
Gubel Aleksandr (Russia, Omsk). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .163
Guenther Achleitner (Austria, Linz). . 304
Gulfiya Murashkina (Russia, Nizhniy Novgorod). . 300
Gurkan Boylu (Turkey, Istanbul). . 436
GW ANUJA LAVAN SOMARATHNE SILVA (Sri Lanka, Colombo). . 360
Hadriel Torres (Australia, Byron Bay). . 20
Hamidreza Dashti (Iran, Tehran). . 149
hamidreza sheikhmorteza (Iran, Tehran). . 151
HangyAsi Attila (Hungary, Karcag). . 405
Han Jinyi (China, Xing Tai). . 348
Hannaneh akhoondi (Iran, birjand). . 236
Hari Kumar P (United Kingdom, Edinburgh). . 135
Haris Orfanidis (Greece, Athens). . 438
HARRAT Adil (Morocco, rabat). . 217
Harshal Ram Surve Yojana (India, Mumbai). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 442
Hasannazari (Iran, Neyshabor). . 507
Henri Fitriadi (Indonesia, Jakarta). . 59, 226, 403, 450
Heshan Peiris (Sri Lanka, Himbutana). . 131
Hidwii (Indonesia, Bali). . 17
Hiroki Matsubara (Japan, Gifu). . 116
HITOMI TSUCHIYA (Japan, shizuoka). . 387
Holm Larianna (Estonia, Tallinn). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .205
Hosein Davoodi (Iran, Jolfa). . 449
Idan Livni (Israel, Givatayim). . 350
Ignasi Raventos (Spain, Barcelona). . 446
Igor Drozdov (Russia, Zheleznogorsk). . 40
Igor Klyakhin (Russia, Lipetsk). . 278
Igor Makovsky (Portugal, Lissabon). . 300
Igor Mayorov (Russia, Tolyatti). . 179
Igor Mendez (Spain, Madrid). . 482
Igor Shmatov (Russia, Astrahan). . 302
Ilan Grabois (Israel, Kiriyat Yam). . 204
Ilia Osenko (Russia, Voronezh). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .23
ILIA POLIAK (Russia, Sankt-Peterburg). . 370
Ilya Garbuzov (Russia, Tula). . 9, 41
۵۱۰ – Photographers index
Ilya Melikhov (Russia, Moscow). . 33
ILYA TRUKHANOV (Russia, Moscow). . 55, 140, 419
ILYA USHAK (Russia, Armavir). . 302
ILYA YUFA (Russia, Sankt-Peterburg). . 30
Iman Hafezkhan (Iran, Shiraz). . 186
Inga Makeyeva (Belarus, Vitebsk). . 466
Ingrida Kuznecova (United Kingdom, London). . 233
Inna Bocharnikova (Russia, Ekaterinburg). . 265
Inna Sukhova (Russia, Krimsk). . 270
Ireneusz Irass Waledzik (Poland, Wroclaw). . 201
Irene Wahl (Germany, Koln). . 95
Irina Borodina (Russia, Irkutsk). . 179
Irina Denisova (Australia, Melburn). . 244
Irina Ganich (Russia, Donetsk). . 103
Irina Garsh (Russia, Kirov). . 75, 76, 99, 144, 153
Irina Hudzinskaya (Russia, Sankt-Peterburg). . 139
Irina Ivanovna (Russia, Barnaul). . 427
Irina Khromova (Russia, Obninsk). . 490
Irina Kuvshinova (Russia, Moscow). . 171
IRINA LASTACHEVA (Russia, Sibay). . 250
Irina Lavrova (Russia, Biysk). . 254
Irina Liebmann (USA, Katy). . 111
Irina Malysheva (Russia, Moscow). . 87
Irina Platonova (Russia, Yaroslavl). . 87
Irina Shvaleva (Russia, Kemerovo). . 148
Irina Sokolovskaya (Russia, Moscow). . 102
Irina Toloknovskaya (Russia, Ufa). . 264
iris (Russia, Rostov-na-Donu). . 163
Ismael Rivera Rios (Mexico, monterrey). . 495
IURII MOZHEIKO (Russia, Murmansk). . 449
Ivan Chalanov (Russia, Siktivkar). . 339
Ivan Cheremisin (Russia, Irkutsk). . 290
Ivan in Abstracts (Germany, Heideck). . 181, 305
Ivan Kovalev (Russia, Sankt-Peterburg). . 165, 282, 283
Ivan Radkov (Russia, Vladivostok). . 207
Ivan Shkribliak (Russia, Veydelevka). . 134, 200
Iwasaki Roy (Japan, Shibetsu). . 502
Izuky Perez (Cuba, La Habana). . 288
JaC (Argentina, Cordoba). . 250
Jade Lv (China, shanghai). . 26
jairo xavier elias avalos (Mexico, Tepic). . 187
Jalal Ibrahim (Iraq, Erbil). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .147, 469
James David Raj (Canada, Lefroy). . 134
Janek Lass (Estonia, Rakvere). . 208, 209
Jason Lu (Australia, Sydney). . 488
Javid Hashimov (Azerbaijan, Baku). . 455
Javier Ruperez (Spain, Malaga). . 210
Jayakumar MN (UAE, Abu Dhabi). . 35, 118
Jayanta Guha (India, Kolkata). . 128
Jayaraj TP (India, Thrissur). . 58
JEFERSON SOUZA GOMES (Brazil, Sao Paulo). . 465
Jelena Murina (Lithuania, Visaginas). . 265
Jens Ober (Germany, Bad Vilbel). . 307
Jesus Manzaneque Arteaga (Spain, Campo de Criptana). . 25
Jim Karlos (USA). . 60
Joao Jose Grilo Coelho (Portugal, Oeiras). . 417
Joao Lavadinho (Portugal, Porto). . 505
Joaquin Fregoni (Argentina, San Salvador de Jujuy). . 384
Jobayer (Bangladesh, Chittagong). . 16
Jon Thordarson (Iceland, Hornafjorour). . 322
joram mennes pine (Mexico, Playa del Carmen). . 380
Jorge Ciscar (Spain, Valencia). . 443
Jorn Vangoidtsenhoven (USA, Wichita Falls). . 141
Jose David Riquelme Penalver (Spain, Murcia). . 11, 331, 346
Jose Fernando Martinez Contreras (Mexico, ciudad de mexico). . 236
Jose Luis Gonzalez Guerra (Spain, Madrid). . 373
Jose Pedrero Barrios (Spain, Castellon). . 350
Jose R Castello (Spain, Madrid). . 127
Juchen Lin (Taiwan, Taichung City). . 205
Julia Dudkova (Russia, Moscow). . 235
Julia Morten (Russia, Moscow). . 393
Juliana Fedotova (Russia, Moscow). . 89
Julia Pyltseva (Russia, Kaliningrad). . 220
Julia Vikhrova (Russia, Kaliningrad). . 276
Julia Voinich (Belarus, Minsk). . 154
Julia Zyrina (Netherlands, Venray). . 231
Julio Castro Pardo (Spain, A CORUNA). . 10
J.V.S (Russia, Moscow). . 200
Kachna Lipa (Poland, Wloclawek). . 190
Kadu Pinheiro (Brazil, Sao Paulo). . 382
Kaijie Han (China, beijing). . 23
Kaiser Sozo (Russia, Moscow). . 222
Kalin Panchev (Bulgaria, Sofia). . 316
Kalyan Acharya (India, Kolkata). . 136
Karamazov Vladimir (Bulgaria, Sofia). . 395
KAREN BILGRAI COHEN (USA, Santa Cruz). . 123
Karina Kiel (Russia, Sochi). . 110, 145, 459
Karina Kirina (Kazakhstan, Karaganda). . 73
Karolina Skorek (United Kingdom, Connahs Quay). . 403
Karthik Sriraman (India, Chennai). . 136
Karthik Subramaniam (USA, San Francisco). . 117, 140
Kasia Kapala (Poland, Witnica). . 85
KATERINA KIREEVA (Russia, Moscow). . 108
Katerina Lovaphotos Orlova (Russia, Moscow). . 82
Katerina Melnik (Ukraine, Odessa). . 247, 466
Katerina Pustoshnaia (Spain, Alaior). . 428
Katerina Rublevskaya (Russia, Moscow). . 479
Kate Vestis (Russia, Moscow). . 164
Katja Sen (Russia, Moscow). . 417
KAWAKAMI KAZUTOSHI (Japan, Amagasaki City). . 505
Kayes Md Imrul (Bangladesh, Rajshahi). . 19
Kazantsev Alexey (Russia, Novosibirsk). . 145
KAZUYUKI TORIUMI (Japan, Hokkaido). . 27
KEIGO NAKAMURA (Japan, Tokyo). . 237
Keng Sotherng (Cambodia, Phnom Penh). . 45
Kevin Nguyen (Vietnam, Ha Noi). . 9
Khachik Hajatyan (Russia, Krasnodar). . 226
Khayrullin Ildar (Russia, Oktyabrskiy). . 185
Kirill Munyabin (Russia, Nizhniy Novgorod). . 165
Kislyak Anastasiya (Russia, Krasnodar). . 273
Klebher Vasquez (Peru, Lima). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .422
Klih Natalia (Russia, Sankt-Peterburg). . 100
Kmon Nguyen (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 434, 435
Kolkatar Chobiwala (India, Kolkata). . 444
Kolova Valentina (Russia, Sankt-Peterburg). . 267
Komarova Darya (Russia, Ekaterinburg). . 258
Kong Chan Kok (Malaysia, Selangor). . 433
Konstantin Leontyev (Russia, Zheleznogorsk). . 351
Konstantin Malanin (Russia, Moscow). . 331
Konstantin Peshkov (Russia, Novosibirsk). . 218
Konstantin Voronov (Russia, Moscow). . 40
Konstantin Weiss (Switzerland, Dottikon). . 187
konstantin zhdanov (Czech Republic, Prague). . 8
Korotoygin Maksim (Russia, Moscow). . 426
Kostadin Madzharov (Bulgaria, Plovdiv). . 226
Kostenko Alexandr (Russia, Krasnodar). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .319
Koushik Patra (India, Kolkata). . 234
Kovacs Robert (Romania, Ludus). . 323
Kowalski Jaroslaw (United Kingdom, London). . 121
Kozlov Sergey (Russia, Ekaterinburg). . 6
Kozyrenko Olga (Belarus, Minsk). . 248
Krasi Matarov (Bulgaria, Sofia). . 223
Krinjal Balkrishna Patil (India, Mumbai). . 217
Kristen Biron (Russia, Sankt-Peterburg). . 183
Kristian Liebrand (Germany, Bochum). . 288
Kristijan Males (Germany, Geltendorf). . 18
Kristina Ksendzova (Russia, Rostov-na-Donu). . 63
Kristina Laletina (Russia, Sankt-Peterburg). . 233
Kristina Savelyeva (Russia, Chelyabinsk). . 286
Kristina Varankina (Russia, Ekaterinburg). . 235
Krisztian Csalami (Hungary, Budapest). . 53
Krzysztof Korc (Poland, Aleksandrow Lodzki). . 114
Krzysztof & Maria Slowinski (Poland, Glogow). . 94, 95, 96, 148
Ksenia Sergeeva (Russia, Ryazan). . 161, 282, 286
Kshitij Patle (India, bhopal). . 497
Kuriyama Manami (Japan, Kanagawa prefecture). . 386
Kurochkina Diana (Russia, Novokuznetsk). . 277
Kveta Trckova (Czech Republic, Prague). . 461
Labarrere Patrick (France, Paris). . 412
Lagoz (Netherlands, Amsterdam). . 323
Lapland (Sweden, Stockholm). . 263
Larisa Toropchenkova (Russia, Sankt-Peterburg). . 271
Le Chi Trung (Vietnam, Phu Yen). . 360, 504
Lee Justin Lik Tsz (China, Hong Kong). . 450
LEE KAI YEN (Malaysia, KOTA TINGGI town). . 212
Le Huy Anh (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 6, 360
Lemyanskiy Vladislav (Russia, Donetsk). . 269
Lena Lookan (Russia, Moscow). . 259
Leonardo Israel Morilla Freyre (Cuba, La Habana). . 361
Leonid Markachev (Russia, Moscow). . 296
LE QUANG SON (Vietnam, Ha Noi). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .308
Le Quyet Thang (Vietnam, Hanoi). . 357
Lera Vasilcheva (Russia, Chelyabinsk). . 164, 256, 285
Lianess Lia (Russia, Moscow). . 398
Lida (Russia, Moscow). . 25
Liliya Troyan (Russia, Moscow). . 470
LIUDMILA BABROUSKAYA (Poland, Warszawa). . 78, 82
Liudmila Bogush (Belarus, Minsk). . 53
Liu Shuchuan (China, shanghai). . 38
LOH CHEE WOEI (Malaysia, Kedah). . 208
Louis Rolensky (Haiti, Port-au-Prince). . 162
Lucas Rodrigues Dutra (Brazil, Jaragua do Sul). . 72
Lucia Robert (Argentina, Buenos Aires). . 166
Lugyanti Sukrisman (Indonesia, Jakarta). . 357
Luis Roberto Lyons Suarez (Mexico, Tehuacan). . 343
Luku Ranjan Nath (India, Guwahati). . 126
Lyalya Ryumina (Russia, Kirishi). . 273
Lyubov Pyatovskaya (Russia, Ekaterinburg). . 85
LYUDMYLA POKRYSHEN (United Kingdom, Northampton). . 225
Maha Smagulov (UAE, Dubai). . 478
Mahshad Karimi (Iran, Isfahan). . 178
Maikel Valle Clara (Mexico, ciudad de mexico). . 206
Maikl Wet (Russia, Yaroslavl). . 281
Mainak Halder (India, Kolkata). . 127
Maksim Kalashnikov (Russia, Moscow). . 365
Maksim Vyshar (Russia, Sankt-Peterburg). . 272
Malyshev Aleksey (Russia, Moscow). . 251, 408
mansour Hamdaoui (Algeria, oran). . 46
Manusevih David (Israel, Ashkelon). . 124
Marat Kuchkaev (Russia, Nizhnekamsk). . 133
Marcella Miriello (Italy, Torino). . 67
Marcin Krasowski (Poland, Paslek). . 64
Marcio Cabral (Brazil, Brasilia). . 334
Marco Vinicio Retana Rodriguez (Costa Rica, Alajuela). . 210
marc w stricklin (USA, Birmingham). . 173
Margo Vorobeva (Russia, Moscow). . 220
Maria Borodulina (Russia, Tyumen). . 406
Maria del Valle Presser (Argentina, Buenos Aires). . 81, 102
MARIA KULA (United Kingdom, Arundel). . 120
Mariana Bontempo (Brazil, Goiania). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .98
Mariana Melinc (Argentina, Ciudadela). . 177
Maria Novinskaya Marnovin (Russia, Sankt-Peterburg). . 51
Maria Sherskova (Russia, Kaluga). . 53
Maria Tulchinskaya (USA, San diego). . 191, 477
Marina Deriglazova (Russia, Moscow). . 386
marinafilatova (Russia, Zheleznovodsk). . 272
Marina Freyman (Russia, Astrahan). . 101
Marina Grigoryeva (Russia, Moscow). . 50
Marina Sheglova (Russia, Moscow). . 86, 231, 243, 289
Marina Shipova (USA, Sequim). . 395
Marina Terechov (Germany, Mannheim). . 181
Marina Zelepushchenkova (Russia, Petrozavodsk). . 111
Mariola Glajcar (Poland, dziegielow). . 108, 176
Mariola Glajcarемм (Poland, dziegielow). . 176
Marion Flemming Fotografie (Germany, Egestorf). . 109
Mario Otrebla (Mexico, CDMX). . 188
Mariya Drozhzhina (Russia, Moscow). . 405
Mariya Kamendova (Russia, Krasnoyarsk). . 26
mariya lipina (Russia, Moscow). . 400
Mariya Zdonova (Russia, Shchelkovo). . 166
Mark Kineth Casindac (Philippines, Sagay). . 210
Marko Klavs (Switzerland, Mohlin). . 317
Mark Walsh (Ireland, Galway). . 442
Marta Losiewicz (Spain, Gibraltar). . 401
Martin Kucera (Slovakia, Komarno). . 311
Martin Popov (Bulgaria, Sofia). . 114, 117
Mary Karla Jomolca (Cuba, La Habana). . 442
Marzena Isik (United Kingdom, Croydon). . 103
Marzena Maj (Poland, Rzeszow). . 408
Masha Parkhomenka (Canada, Edmonton). . 73, 86
Masha Sapego (Belarus, Minsk). . 276
Massimo Giorgetta (Italy, latina). . 377
Matteo Gaglio (Italy, Pisa). . 120
Mattia Ferrari (Italy, Parma). . 438
Mattia Gorno (Italy, Medicina). . 53
Mauricio Narea (Chile, Los Andes). . 309, 317
Maxim Evdokimov (Russia, Ivanteevka). . 312
maxim gurtovoy (Russia, Novocheboksarsk). . 250
maximiliano estevez (Argentina, Buenos Aires). . 301
Maxim Mishin (Russia, Moscow). . 423
Maxim Nikitin (Argentina, Buenos Aires Ciudad). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .421
Maxim Romanov (Russia, Moscow). . 297
Max Morozov (Russia, Sankt-Peterburg). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 61
Max Solve (Russia, Rostov-na-Donu). . 292
Ma Yuhan (China, shanghai). . 222, 337, 340
Md Raihan (Bangladesh, Comilla). . 211
mehdi karimi souderjani (Iran, esfahan). . 448
Mehdi Mohebi Pour (Iran, sari). . 7, 411
Mehdi Taghavi (Iran, Tehran). . 106
Melanie Dietze (Germany, MeiSsen). . 484
MELESAN (France, Juan-les-Pins). . 379
Melissa Pohl (South Africa, Strand). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .60
Mengguo Li (Singapore). . 33
Merche Llobera (Spain, Madrid). . 116, 118, 385, 387
MERIC AKTAR (Turkey, Hatay). . 363
Meysam Azarneshin (Iceland, Shiraz). . 84
Michaela Durisova (Slovakia, Bratislava). . 160, 475
Michael Kharitonychev (Russia, Nizhniy Novgorod). . . . . . . . . . . . . . 10, 320
Michael Mathias Jonathan (Tanzania, Dar es salaam). . 507
Michal Rak (Slovakia, Zilina). . 349
Midge Engelbrecht (South Africa, Port Elizabeth). . 182
Mieke (Indonesia, Banjarmasin). . 359
Miguel Angel Garabal Otero (Spain, Llucmajor). . 340, 458
Miguel Federico Narciso de Vera (Philippines, Pasig). . 505
Photographers index – 511
Mihai Romeo Bogdan (Romania, Oradea). . 485
MIHAYLOVA ANASTASIIA (Ukraine, Dnepr). . 298, 299
Mihaylov Ivan (Russia, Sankt-Peterburg). . 30
Mike Kremer (Luxembourg). . 66
Mike Reyfman (USA, Chicago). . 21
Mike Shagin (Canada, Barrie). . 256
Mikhail Kuznetsov (Russia, Volsk). . 244
Mikhail (Russia, Zapolyarniy). . 141
Mikhail Sokolov (Russia, Sankt-Peterburg). . 449
milad mohseni (Iran, Isfahan). . 477
Milan Chudoba (Slovakia, Prague). . 34, 315
Milton Sosa Mc Donald (Cuba, Havana). . 163
Min Min Soe (Myanmar, Mandalay). . 503
Mironova Lyudmila (Russia, Ryazan). . 275
mizael palomeque (Mexico, Qroo). . 382, 383
Moe Manouchehri (USA, Mission Viejo). . 424
Mofeed Abu Shalwa (Saudi Arabia, Qatif). . 198, 199
Moga Alexandru (Romania, Sibiu). . 442
Mohamad Jalilzadeh (Iran, Urmia). . 236
Mohamed Nassim (Algeria, Ain Beida). . 257
mohammad Abo Helal (Syrian Arab Republic, Damascus). . 362
Mohammad alipour (Iran, Piranshahr). . 491
Mohammad Beheshti (Iran, Tehran). . 147
Mohammad Dadsetan (Iran, Tehran). . 186
mohammad esteki (Iran, Isfahan). . 321
Mohammad hossein Rezaeian (Iran, Tehran). . 258
Mohan payyoli (UAE, Dubai). . 234
Mojtaba Chenari (Germany, Bonn). . 221
Mojtaba Gitinezhad (Iran, sabzevar). . 215
Mok Wai Hoe (Singapore). . 387
Motora Tatyana (Russia, Moscow). . 76
Mura Francesco Junior (Italy, Trequanda). . 66
MVO (Mark Orlov) (Moldova, Tiraspol). . 263
Mx_lable (Russia, Chehov). . 326
Mykaella Carbonera (Brazil, Curitiba). . 99
Mylnikov Pavel (Russia, Sankt-Peterburg). . 164
Nadeem Mundokil (UAE, Dubai). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .37
Nadejda Pavlova (Russia, Himki). . 177
Nadezhda Zakharova (Russia, Krasnodar). . 272
Nadya Kulagina (Kazakhstan, Almaty). . 379
Nancy Koch (USA, Sankt Peterburg). . 307
Nani Loza (Russia, Krasnodar). . 469
naser asoode (Iran, Zahedan). . 158
Nastas’ya Parshina (Russia, Moscow). . 157, 392
Nastya Legkih (Russia, Vologda). . 95
Natalia Asoskova (Russia, Moscow). . 223
Natalia Bolotenkova (Russia, Vidnoe). . 218
Natali AB (Russia, Moscow). . 218
Natalia Gorshkova (Russia, Tyumen). . 413
Natalia Gunina (Russia, Kovrov). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .216
Natalia Kalugina (Ukraine, Kyiv). . 274
Natalia Makarova (Russia, Balashiha). . 365, 423
Natalia Pipkina (Norway, Oslo). . 255, 476
Natalia Ricci (Spain, Asturias). . 265
Natalia Vistin (Russia, Moscow). . 91
Natalia Zakharova (Russia, Moscow). . 18
Natalie Lamm (Russia, Sankt-Peterburg). . 298
Natalie Seitner (Germany, Pforzheim). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 177, 188
Natali Fishchenko (Russia, Krasnodar). . 90
Natali Kalimbekova (Russia, Sankt-Peterburg). . 275
Natalya Ermokhina (Russia, Murmansk). . 115
Natalya (Russia, Moscow). . 55
Natalya Sleta (Russia, Sankt-Peterburg). . 51, 297
Natalya Tanaka (Russia, Moscow). . 48
Natalya Umerova (Russia, Moscow). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .430
Natalya Vodovozova (Russia, Krasnodar). . 71, 75
Natasha Yankelevich (Russia, Moscow). . 93
Neeraj Gade (India, Pune). . 130
Nelya Rachkova (Kazakhstan, Almaty). . 212
Nenov Angel (Bulgaria, Varna). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .283
Nesrin Ates (Turkey, Ankara). . 355
Nguyen Anh Tuan (Vietnam, Ha Noi). . 348
Nguyen Gia Bao (Vietnam, Phu Ly City). . 311
Nguyen Hoang Viet (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 155
Nguyen Huy Van (Vietnam, Ha Noi). . 364
Nguyen Minh Tu (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 366
Nguyen Ngoc Tuan (Vietnam, Ha Noi). . 79, 368, 492
Nguyen Quoc Toan (Vietnam, Hau Giang). . 491
Nguyen Tan Tuan (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 492
Nguyen Thi Chieu Xuan (Vietnam, Ha Noi). . 445
Nguyen Thi Quy (Vietnam, Ha Noi). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .368
Nguyen Van Hai (Vietnam, Dong Hoi city). . 253, 371
Nguyen Van Trung (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 207
Nick Dale (United Kingdom, London). . 134
Nicola Campanella (Italy, Venezia). . 309
NICOLAS ANSELMO PARK (Argentina, CABA). . 472
Nicolas Lanfranco (Argentina, Buenos Aires). . 160
Nika (Russia, Krasnodar). . 472
Nikiforov Egor (Russia, Novorossiysk). . 374
Nikita Arzamasov (Russia, Novosibirsk). . 155
Nikita Volkov (Russia, Sankt-Peterburg). . 292
Nikolai Endegor (France, Paris). . 457
Nikolay Kushov (Russia, Ekaterinburg). . 451
Nikolay Novikov (USA, Mayami). . 287
Niko MonDi (Colombia, Santiago de Cali). . 477
Nilesh Anant Tandel (India, navi mumbai). . 497
Nina Paliy (Russia, Moscow). . 465
Nina Zhikhareva (Russia, Pyatigorsk). . 108
Nirwan Asgard (Indonesia, Jakarta). . 204
Niyazi Gurgen (Turkey, Tokat). . 500
Noe Castro (Mexico, San Jose del Cabo). . 57
Noufel Errafii (Morocco, rabat). . 46
Nougzari Leonov (Greece, Thessaloniki). . 341
Noureddine Belfethi (Algeria, Mila). . 320
Novikov Viktor (Russia, Suzdal). . 249
Noworob (Germany, Schwaikheim). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .503
Nugroho Irianto (Indonesia, Bogor). . 435
Nuno Pacheco (Portugal, Porto). . 500
Nurlan Tahirli (Azerbaijan, Baku). . 440
Obsessiveness (China, Wuhan). . 409
Oksana Ershova (Russia, Pyatigorsk). . 87
Oksana Labiak (Ukraine, Ternopol). . 84
Oksana Serova (Russia, Yaroslavl). . 499
Oksana Shkuratovska (Australia, Sydney). . 478
Oleg Berezhnykh (Russia, Kirovgrad). . 57
Oleg Golishnikov (Russia, Moscow). . 59
Oleg Ilyin (Hungary, Budapest). . 32
Oleg Parmenov (Russia, Moscow). . 236
Oleg Rest (Czech Republic, Praga). . 13
Oleg Semenov (Russia, Vladivostok). . 255
Olesia Vladimirova (Russia, Novokuznetsk). . 81
OLGA ANTANAITENE (Russia, Moscow). . 274
Olga Arkilovich (Russia, Noginsk). . 90
Olga Brilevskaya (Russia, Moscow). . 67
Olga Burmistrova (Russia, Novosibirsk). . 184
Olga Dodonova (Russia, Bryansk). . 498
Olga Drobysheva (Russia, Moscow). . 249
Olga Fler (Belarus, Brest). . 80
Olga Gavrilova (Russia, Magnitogorsk). . 10
Olga Kazakova (Russia, Novosibirsk). . 82, 83, 457
Olga Krasnova (Russia, Kostroma). . 76
Olga Kunitskaya (Russia, Surgut). . 407
Olga Laut (Russia, Kazan). . 248
Olga Legenkaya (Russia, Tyumen). . 56, 425
Olga Levakova (Russia, Sankt-Peterburg). . 230
Olga Martynska (Poland, Lutomiersk). . 251
Olga Papina (Russia, Volgograd). . 359
Olha Kudina (Norway, Bergen). . 443
Omar Rangel Torres (Mexico, Tlalpan). . 126
Onkar Ravindra Bedre (India, Ahmednagar). . 115
Orlovskiy Sergey (Russia, Voronezh). . 498
Oscar Seguel Mangiola (Chile, Santiago). . 51
osher eden pashinsky (Israel, Tel Aviv). . 84
Osipkin Aleksey (Russia, Vologda). . 270
Oxana Gromova (Russia, Habarovsk). . 286
Oxana Ivleva (Russia, Sankt-Peterburg). . 246
Oxana Vedmedenko (Russia, Moscow). . 404
Ozkan Durakoglu (Turkey, Izmir). . 189
Pablo Abreu (Spain, Palma de Mallorca). . 439
Pablo Demian Arbelo Gonzalez (Argentina, buenos aires).241, 397, 398
Padmanava santra (India, Kolkata). . 125
pangway (Malaysia, Kuala Lumpur). . 208
Partha Chatterjee (India, Adra). . 237
Partha Mukhopadhyay (India, Kolkata). . 440
Parth Solanki (India, Jamnagar). . 46
Paula Aranoa (Argentina, Pilar). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .501
Paula Vianna (Brazil, Brasilia). . 377
Pavel Niekrasov (Norway, Ulsteinvik). . 257
PAVEL PEREPECHAEV (Russia, Moscow). . 381
Pavel (Russia, Tula). . 162
Pavel Shvets (Kazakhstan, Baykonur). . 415
Pavel SidorOFF (Russia, Chelyabinsk). . 434
Pavel Surovy (Serbia, Kisac). . 482
Pedro Cazorla Rubio (Spain, Lorca). . 343
Pedro (Chile, Temuco). . 255
Pedro Luis Ajuriaguerra Saiz (Spain, Bilbao). . 47, 212
Peter Chirkov (Russia, Ryazan). . 230
Petra Tetra (Czech Republic, Litomerice). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .405
Petrenko Natalia (Russia, Smolensk). . 145, 183
Peyman Naderi (Iran, Tehran). . 467
Pham Huy Trung (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 20, 363
Pham Thi Hong Hanh (Vietnam, Ha Noi). . 371
pierdo fumarola (Italy, Bari). . 243
Piero Margari (Italy, Pantigliate). . 36
Piroska Padar (Hungary, Budapest). . 308, 311
Pivovarova Katherina (Russia, Omsk). . 185
Plaksin Alexander (Ukraine, Severodonetsk). . 490
Popescu Cezar Gabriel (Romania, Constanta). . 318
Prabhashwara PSC (Sri Lanka, Colombo). . 225
PRADIPTAMOY PAUL (India, Kolkata). . 223, 237
Protap Shekhor Mohanto (Bangladesh, Dhaka). . 125
Protik Chowdhury (India, malda). . 202
Puspita Chowdhury (India, Guwahati). . 447
Putyatina Tatiyana (Russia, Moscow). . 293
Pyi Soe Tun (Myanmar, Dawei). . 367
Radionov Roman (Russia, Sevastopol). . 475
Radoslav Cernicky (Slovakia, Rohoznik). . 329, 458
Radoslaw Makowczynski (Poland, Pluzniczka). . 121
raheleh sorkhehee (Iran, Tehran). . 96
Rahul Islam Bahar (Bangladesh, Dhaka). . 437
Rajesh Muthuswamy (India, Chennai). . 454
Ramon Morcillo Valero (Spain, CIEZA). . 336
Ran Shen (China, shanghai). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8
Rasto Borovsky (Slovakia, Kosice). . 195, 211, 459
Raul Navarro Gonzalez (Cuba, Matanzas). . 431
Redha Almusawi (Iraq, karbala). . 152
Refat Mamutov (Russia, Nizhniy Tagil). . 483
R. Eko Hardiyanto (Indonesia, Bali). . 151
reza daryakenari (Iran, Tehran). . 474
Rimma Solovyova (Russia, Yakutsk). . 362
Roberta Urbano (Brazil, Capao Bonito). . 494
Robert Juvet (Switzerland, Waldstatt). . 9, 338
Roberto Pavic (Croatia, Zagreb). . 312
Robert Welsted (USA, Yucca Valley). . 344
Robo Kucak (Slovakia, Oscadnica). . 65
Rodrigo Gavilan (Brazil, Sao Paulo). . 378
Rohit Gadher (India, New Delhi). . 226
Roksolyana (Italy, Auronzo di Cadore). . 316, 333
Romain MIOT (France, Paris). . 428
Roman Atma (Russia, Kaliningrad). . 257
Roman Bevzenko (Russia, Moscow). . 28
Roman Filippov (Russia, Moscow). . 29
Roman Tarasov (Russia, Moscow). . 291
Roman Tsyba (Russia, Krasnodar). . 376
Roosso alex (Russia, Krasnodar). . 165
Roshani Umesh Shah (India, Mumbai). . 368
Roslan Alias (Malaysia, Labuan F.T). . 353
Ross McGree (United Kingdom, Chessington). . 325
Ruben Ferrero Hardy (Cuba, Habana). . 246, 398
Ruben Molina Fernandez (Spain, Palma de Mallorca). . 317, 340
ruslan isinev (Russia, Moscow). . 484
Ruslan Kondratenko (Russia, Sankt-Peterburg). . 6, 42
Rustam Rakhimov (Russia, Stavropol). . 160, 253, 469
Rut Casanellas (Spain, Igualada). . 66
Sadikova Yuliya (Russia, Tyumen). . 364
SAJAD ABD ALALAH (Iraq, Dhi Qar). . 487
salem sultan (Oman, macat). . 355
Samer Husseini (Iraq, karbala). . 364, 487
samira hesami (Iran, Tehran). . 167
Samir Sachdeva (India, Greater Noida). . 128
Sanaz Abrishami (Iran, Tehran). . 190
sanchayan chowdhury (Bangladesh, Chittagong). . . . . . . . . . . . . . . . . . .420
Sandro Matarrelli (Italy, Viterbo). . 61, 451
Sanket Uday Sali (India, Kolhapur). . 424
Sanket Urane (India, Mumbai). . 215
Santiago Estrada R (Colombia, Santa Marta). . 386
SanWinKo (Myanmar, Namsang). . 367
Sara Goli (Iran, Tehran). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .238
Sara Jazbar (Italy, Trieste). . 203
Saravut Whanset (Thailand, Ban Wanon Niwat). . 366
sareh oveyci (Turkey, Istanbul). . 252
Sasha Cooper (Russia, Moscow). . 507
Saurabh (India, New Delhi). . 233
Saurabh Sirohiya (India, Ahmedabad). . 418, 439
Saurav Jaiswal (India, Bhubaneswar). . 227
Sayaka Ichinoseki (Japan, shizuoka). . 379
schmakowa tamara (Russia, Novosibirsk). . 277
Sebastian Tan (Malaysia, Petaling Jaya). . 319
Sebastian Varlo (Costa Rica, Cartago). . 246
Selaru Ovidiu (United Kingdom, London). . 450
Selivanov Viacheslav (Russia, Moscow). . 484
Senad Halimi (Switzerland, Zurich). . 327
Sergei Komlev (Russia, Sankt-Peterburg). . 426
Sergei Poletaev (Russia, Moscow). . 221
Sergei Ramos (Russia, Krasnodar). . 408
Sergei Tankov (Russia, Moscow). . 460
Sergei Tatarskikh (Russia, Sankt-Peterburg). . 429
Serge Rodionov (Russia, Moscow). . 364
Sergey Alekseev (Russia, Moscow). . 261, 264
Sergey Andreychuk (Russia, Novosibirsk). . 159
Sergey Anisimov (Russia, Sankt-Peterburg). . 251
Sergey Belousov (Kazakhstan, Almaty). . 185
Sergey Bogdanov (Russia, Moscow). . 441
Sergey Borisov (Russia, Penza). . 247
۵۱۲ – Photographers index
Sergey Boyko (Israel, Livnim). . 173
SERGEY BREDIKHIN (Kazakhstan, Nur Sultan). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .64
Sergey Funtovoy (Ukraine, Nikopol). . 269
Sergey Gokk (Russia, Rostov-na-Donu). . 301
Sergey Prozvitsky (Russia, Moscow). . 480
Sergey Puponin (Russia, Moscow). . 65
Sergey (Russia, Samara). . 48
Sergey Rygin (Russia, Moscow). . 396
Sergey Sadov (Russia, Moscow). . 325
Sergey Sergeev (Russia, Moscow). . 304
Sergey Shaman (Russia, Krasnodar). . 58
Sergey Shilling (Russia, Samara). . 34
Sergey Shvartsman (Russia, Ekaterinburg). . 489
Sergey Spirin (Russia, Ramenskoe). . 389, 391
Sergey Yudin (Russia, Chelyabinsk). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 252, 402
Sergio Giron (Brazil, Florianopolis). . 251
Seyede Elahe GHasemi (Iran, Mashhad). . 172
Shady Essam (Egypt, Alexandria). . 447
SHAGYRBAY MAKSAT (Kazakhstan, Shimkent). . 45
Shaka ehimen (Nigeria, lagos). . 181
Shaklein Alex (Russia, Ekaterinburg). . 154
Shampa Bhowmik (India, HOWRAH). . 369
Shipunova Irina (Russia, Nalchik). . 267
Shizuo Shiki (Iran, Tehran). . 165
Shrub (Belyaeva) Tatyana (Russia, Kaliningrad). . 262
Shubham Vinod Singh (India, Mumbai). . 239
Shuo-Wei Chang (USA, everett). . 377
Shwetaparna Sahu (India, Sambalpur). . 129
Shyjith Onden Cheriyath (UAE, Dubai). . 353, 490
Skripnikov Alexandr (Russia, Ufa). . 284
Sofia Modolo (Chile, Santiago). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .253
Solnce Podgurskaya (Ukraine, Izmail). . 191
Solonin Andrey (Russia, Perm). . 287
Sonia Lazdin (Israel, Tel Aviv). . 88
Son Ngoc Nguyen (Vietnam, Ha Noi). . 354
SORAYA SAMPEDRO (Spain, A CORUNA). . 35
Sorokina OLga (Russia, Novosibirsk). . 106
SOUMAYAN BISWAS (India, Hooghly). . 22
Soumya Ranjan Bhattacharyya (India, Hooghly, West Bengal). . 127
SpielMann (Hungary, Biatorbagy). . 268
SRIRAM REDDY (India, Hyderabad). . 117
Stanil Lazarov (Bulgaria, Burgas). . 494
Stanislav Ivanitskiy (Russia, Novosibirsk). . 289
Stanislav Kaznov (Russia, Nizhniy Novgorod). . 357
Stanislav Novikov (Russia, Moscow). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .169
Stankevich Anechka (Russia, Krasnodar). . 91
Stefano Balma (Italy, Genova). . 318
Stepanenko Aleksey (Russia, Omsk). . 438
Stepan Reshetnikov (Russia, Moscow). . 385
Strukova Ulyana (Belarus, Minsk). . 304
SUBRATA CHOWDHURY (India, Kolkata). . 111
Sudhanshu Tiwari (India, Indore). . 131
sujith chowtapalli (India, Kadapa). . 412
Sukhjeet Singh Gill (India, Delhi). . 232
Suldin Pavel (Russia, Samara). . 474
Sunil Kumar (India, Ranchi). . 211
sunil kumbar (India, Mangalore). . 204
Sunny Saha Pramanick (India, Kolkata). . 130, 139
Supriyo das (India, Kolkata). . 452
Sutipond Somnam (Thailand, Sakon Nakhon). . 362
Svetlana Deryabina (Russia, Yaroslavl). . 270
Svetlana Grigina (Russia, Moscow). . 394
Svetlana Inyusheva (Russia, Samara). . 261
Svetlana Kavkazskaya (Russia, Kazan). . 266
Svetlana Kondrashova (Russia, Tula). . 224
Svetlana Sageder (Austria, Vienna). . 104
Svetlana Sushkevich (Russia, Domodedovo). . 271
Svetlin Yosifov (Bulgaria, Burgas). . 253, 356, 493
Svitenkova Elizaveta (Russia, Ekaterinburg). . 89
Svoboda Andreeva (Russia, Zhukovskiy). . 271
Sylvester Wong Hsiang Hui (Malaysia, Sibu). . 496
Szabo Szilard (Hungary, Papa). . 402
Tabata Barboza Cavalheiro (Argentina, Rafaela). . 494
Tajouj Hamadto (Egypt, Khartoum). . 238
Tajul Islam (Bangladesh, Feni). . 354
Takeshi Mitamura (Japan, Gifu). . 59
Tamara Dmitrieva (Russia, Izhevsk). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .77
TAN KIAN SHENG (Malaysia, Kuala Lumpur). . 201
Taras Bulay (Russia, Murmansk). . 414, 416
Tatiana Biriukova (Russia, Chelyabinsk). . 330
Tatiana Isaeva (Russia, Krasnodar). . 178
Tatiana Ivashchenko (Russia, Samara). . 155
Tatiana Pavlova (Russia, Yuzhno-Sahalinsk). . 482
Tatiana Popova (Russia, Ekaterinburg). . 266
Tatiana Runova (Russia, Dolgoprudniy). . 326
Tatiana Shepeleva (Russia, Kostroma). . 409
Tatiana Shevchenko (Russia, Himki). . 146
Tatiana Yanyuk (Russia, Vladimir). . 72
Tatya Lushchyk (Belarus, Minsk). . 156, 468
Tatyana Fedenkova (Russia, Smolensk). . 267
TATYANA PIMENKOVA (Russia, Cherepovets). . 229
Tatyana Salutova (Russia, Moscow). . 49
Tatyana Samoilova (Russia, Ulyanovsk). . 81, 101
Taymuraz Gumerov (Bulgaria, Sofiya). . 413, 446
Tea Jagodic (Serbia, Belgrade). . 173
TEVFIK ILERI (Cyprus, Nicosia). . 448
THEODORE MATTAS (Greece, Thessaloniki). . 113
Thien Nguyen Ngoc (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 54, 376
Thoukydidis Karpodinis (Greece, Athens). . 449
Tikhonov Ed (Russia, Moscow). . 36, 37
Timea Ambrus (Hungary, Budapest). . 124
Timofey Ershov (Russia, Magnitogorsk). . 187
Timothy Shutov (Russia, Valday). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 15
Tim Russell м(Thailand, Bangkok). . 412
Tishkov Mihail (Ukraine, Herson). . 300
Tobias Trumpp (Germany, Berlin). . 38
Tokarev Pavel (Russia, Moscow). . 344
Tomas Hueso Marco (Spain, Gava). . 341
Tomas Paule (Slovakia, Banovce nad Bebravou). . 296
Tom Pavlasek (Czech Republic, Frydlant nad Ostravici). . 503
Ton That Quoc Thien (Vietnam, Ho Cho Minh). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .495
Tran Anh Khoa (Vietnam, Khanh Hoa). . 325, 499
Tran Anh Tuan (Vietnam, Phu Giao). . 209
Tran Hung Phuong (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 224
TRAN THE NGOC (Vietnam, Mong Cai). . 197
Trepolsky Dmitry (Russia, Moscow). . 41
Trifonov Alexey (Russia, Moscow). . 478
trinh phuc hong (Vietnam, Ho Chi Minh City). . 349
Trishina Galina (Russia, Voronezh). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .275
Trofimova Yuliya (Russia, Sankt-Peterburg). . 61
Tsvetan Ganev (Bulgaria, Byala). . 198
TYSON MAJIN (Indonesia, Jakarta Utara). . 138
Unai Larraya Carabante (Spain, PAMPLONA/IRUNA). . 309
Unmesh Vijay Gaikwad (India, Mumbai). . 424
URFINDZUZZ (Russia, Sankt-Peterburg). . 7
Uwe Schroder (Germany, Berlin). . 417
Vadim Aksyonov (Russia, Vladimir). . 286
VADIM GORODNITSKY (Israel, Ashdod). . 416
VADIM MOROZOV (Russia, Moscow). . 96
Vadim Sayfullin (Russia, Moscow). . 379
Valentina Cucchiara (Italy, Roma). . 380
Valentin Bitoi (Romania, Bucharest). . 310
Valentin Chernovol (Russia, Moscow). . 204
Valentin Ivantsov. . 172
Valentin Jukov (Romania, Stefanestii de Jos). . 259
Valerijs Bukovskis (Latvia, Varakļāni). . 121
Valeriya Treytyak (Belarus, Minsk). . 129
Valeriy Sheykin (Russia, Podolsk). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 19
Vasilisa Shtapakova (Russia, Sankt-Peterburg). . 62
Vasiliy Andreev (Russia, Voronezh). . 241
Vazhenin Evgeniy (Russia, Tomsk). . 14
Veg Helga (Hungary, Zalakomar). . 108
Vera Prymak (Russia, Moscow). . 163
Victor Dony Prastawa (Indonesia, Yogyakarta). . 65
Victoria Bykanova (Ukraine, Harkov). . 213
Victoria Dolgopolova (Russia, Vologda). . 399
Victoria Ruiz (Argentina, Bahia Blanca). . 74
Victoria Zabrodina (Russia, Krasnodar). . 478
VICTOR MEDINA (Mexico, Mexicali). . 425
Vida Shams (Iran, Tehran). . 133
Viet Ho (Vietnam, Ha Noi). . 46
Viktoria Andreeva (Austria, Vienna). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .184, 284
Viktoria Baranova (Estonia, Tallinn). . 476
Viktoria Gesha (Russia, Krasnodar). . 80
Viktoria Koroleva (Russia, Moscow). . 77
Viktoriya (Russia, Kazan). . 175
Viktoriya Ryabova (Russia, Stavropol). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .156
Viktor Kirillov (Russia, Samara). . 179
Viktor Sheibak (Russia, Sankt-Peterburg). . 162
Viktor Tsirkin (Russia, Moscow). . 290
vinay abraham mathew (India, Kottayam, Kerala). . 376
Vincenzo Barone (Italy, Termoli). . 439
Vishal Vilas Lokare (India, Solapur). . 138
Vishnu Gopal (India, Kollam). . 125
Vitaliy Chernyahovskiy (Ukraine, Harkov). . 56
Vitaliy Kasyanov (Russia, Sankt-Peterburg). . 302
Vitaliy Medvedev (Russia, Astrahan). . 420, 437
Vitaly Novikov (Russia, Murmansk). . 419
Vlad Bogatkin (Kazakhstan, Rudniy). . 175
Vladimir Beroev (Russia, Moscow). . 294
Vladimir Fedotko (Russia, Sankt-Peterburg). . 396, 397
Vladimir Kolesnirov (Russia, Sankt-Peterburg). . 28
Vladimir Krivenko (Russia, Zheleznovodsk). . 229
Vladimir Kuznetsov (Russia, Serpuhov). . 247
Vladimir Lutsenko (Ukraine, Harkov). . 321
Vladimir Lyapin (Russia, Ufa). . 347
Vladimir Nikitin (Russia, Moscow). . 289
Vladimir (Russia, Kazan). . 237
VLADIMIR (Russia, Krasnodar). . 266
Vladimir Smazenka (Slovakia, Bratislava). . 67
Vladimir Tsvetov (Russia, Moscow). . 131
Vladimir Vasilev (Russia, Nizhniy Novgorod). . 159
Vladislav Blinov (Russia, Smolensk). . 390
Vladislav Danilov (Russia, Moscow). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .416
Vladislav Kulish (Ukraine, Harkov). . 430
Vladislav Shapovalov (Russia, Sankt-Peterburg). . 422
Vlad Korolkov (Russia, Sevastopol). . 150
Vlad Sokolovsky (Belarus, Minsk). . 120, 123
Vlad Taraev (Russia, Moscow). . 287
Vyacheslav Kudievsky (Russia, Feodosiya). . 268
Vyacheslav Lozhkin (Russia, Izhevsk). . 295
Wan Mohd Fadzli (Malaysia, Kuala Nerus). . 356
Whitney Minten (USA, Madison). . 102
Wong Andy (China, Hong Kong). . 27
Wu ZhengJie (China, chongqing). . 222
XIAOLIANG JI (Spain, Murcia). . 345
Yakubov Ruslan (Russia, Moscow). . 300
Yamil Lage Acosta (Cuba, La Habana). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .427
Yelyzaveta Minaieva (USA, Los Angeles). . 483
Yeremeev Dmitriy (Kazakhstan, Almaty). . 195
Yevgenii Lukashuk (Ukraine, Kazatin). . 213
YEVGENIY NEKROSHEVICH (Kazakhstan, Petropavlovsk). . 470
Yevheniia Amelina (Russia, Moscow). . 283
Yi Tang Wang (Taiwan, Taichung City). . 452
Yong Lei van Barlingen (Netherlands, Schagen). . 63
Yuan Ji (China, shanghai). . 196
Yuan Yakun (China, Chengdu). . 5, 36, 220
Yulia Bets (Russia, Krasnoyarsk). . 56
Yulia Durova (Russia, Moscow). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .400
Yulia Poplevchenkova (Russia, Yaroslavl). . 153
Yulia Utochkina (Russia, Moscow). . 79
Yuliya Maya (Russia, Sankt-Peterburg). . 393, 394
Yuliya Nestrueva (Russia, Chelyabinsk). . 64
Yuliya Osipenko (Russia, Moscow). . 471
Yuliya Sanakoeva (Russia, Maykop). . 89
Yulya Bort (Luxembourg, Lyuksemburg). . 218
Yuri Shepelev (Israel, Kiriat Yam). . 498
Yuriy Vertikov (Russia, Kursk). . 358
Yuriy Yurevich (Russia, Rostov-na-Donu). . 196
Yury Perevoznikov (Russia, Moscow). . 378
Yustiawan (Indonesia, DKI Jakarta). . 369
Zachar (Israel, Meitar). . 147
Zaenuddin Muhammad (Indonesia, Jakarta). . 418
zaw zaw kaung san (Myanmar, Mandala). . 501
Zbigniew (Poland, Krakow). . 20
zhang bin (China, nanjing). . 17
Zhang Yujie (China, Shanghai). . 39
Zhanna Makarova (Kazakhstan, Ust Kamenogorsk). . 358
Zhenhuan Zhou (Canada, Toronto). . 52, 329, 488, 489
zohar ferro (Israel, haifa). . 238
Zouhir EL messaoudi (Morocco, Martil). . 249

CATALOGUE 8TH 35AWARDS BEST PHOTOS AND PHOTOGRAPHERS

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب عکس هشتمین دوره مسابقه ۳۵Awards”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

55,000 تومان

دانلود کتاب عکس هشتمین دوره مسابقه بین المللی عکاسی 35Awards
این کتاب آثار 100 عکاس برتر دنیا در 25 ژانر مختلف است که آثار آنان در سال 2022 در هشتمین دوره جایزه بزرگ 35آواردز روسیه برگزیده و در این کتاب منتشر شده است
شما میتوانید نسخه دیجیتال آن را در وب سایت ما به مبلغ جزئی تهیه نمائید.
امتیازی ثبت نشده است
تعداد دانشجو : 0
تاریخ انتشار: 28 تیر 1402آخرین بروزرسانی: 28 تیر 1402تعداد بازدید: 214
قوانین و مزایای استفاده

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • تضمین کیفیت آموزش ها
  • فعال‌سازی آنی لینک دانلود، پس از ثبت سفارش
  • فروش فقط از طریق آکادمی ایرسا
  • به صورت رایگان یک یا چند آموزش را دریافت می کنید.
آواتار
مدرس

adminacademy

قیمت دوره

55,000 تومان