به گواهینامه پهپاد نیاز داری؟!!! به آکادمی ایـــرسا مراجعه کن!
0
09385004142

۶ سوال کلیدی که باید هنگام راه اندازی کسب و کار پهپادی از خود بپرسید!

شروع هر نوع کسب‌وکاری می‌تواند ترسناک باشد—عوامل مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، و می‌دانید که فقط زمان زیادی دارید تا واقعاً نیاز به کسب درآمد داشته باشید.

starting-a-drone-business

و وقتی نوبت به راه اندازی یک تجارت هواپیماهای بدون سرنشین می رسد، ممکن است به نظر برسد که چیزهای بیشتری وجود دارد که باید کشف شوند. چه نوع پهپادی بخرم؟ آیا باید بیمه بگیرم؟ و چگونه مشتریان جدیدی بیاورم؟

در اینجا شش سؤال کلیدی ما وجود دارد که باید هنگام شروع یک تجارت هواپیماهای بدون سرنشین از خود بپرسید.

۱٫ این چقدر هزینه دارد؟

وقتی نوبت به راه اندازی کسب و کار هواپیماهای بدون سرنشین شما می رسد، تقریباً قطعاً هزینه های راه اندازی وجود دارد. شما به یک پهپاد نیاز دارید و ممکن است به لوازم جانبی مانند لنز یا باتری‌ها و وسایل اضافی نیاز داشته باشید.

سایر هزینه هایی که ممکن است با آن مواجه شوید بیمه هواپیماهای بدون سرنشین، مجوزهای نرم افزاری و هزینه های مرتبط با بازاریابی است.

برای کمک به پاسخ به این سوال، با تهیه بودجه شروع کنید و سعی کنید یک جدول زمانی برای نحوه برنامه ریزی برای جبران این هزینه های راه اندازی ایجاد کنید. بسیار مهم است که اهداف خود را در نظر بگیرید—اگر به دنبال خرید یک سیستم حرارتی ۱۰۰۰۰ دلاری برای انجام بازرسی های صنعتی هستید، این بسیار متفاوت از این است که بخواهید از طریق بازاریابی املاک و مستغلات و نقشه برداری و نظارت بر سایت ساخت و ساز با DJI Mavic Pro خود درآمد اضافی کسب کنید. .

۲٫ آیا من به بیمه نیاز دارم، و اگر بله، چه نوع؟

اگر کسب و کار خدمات هواپیماهای بدون سرنشین خود را افتتاح می کنید، ایده خوبی است که به بیمه نگاه کنید. در مورد اینکه چه نوع ممکن است بخواهید، احتمالاً به دنبال بیمه مسئولیت هستید و اگر با پهپاد جدیدتر یا گران‌تری پرواز می‌کنید، ممکن است بیمه بدنه را نیز بخواهید.

مشاوره بیشتری در مورد بیمه هواپیماهای بدون سرنشین می خواهید؟ برای نگاهی گام به گام به همه عواملی که باید در نظر بگیرید، راهنمای رایگان و عمیق ما را برای بیمه پهپاد بررسی کنید.

drone-business

۳٫ جایگاه من چیست؟

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما مهم است که در هنگام راه‌اندازی کسب‌وکارتان دقیقاً چه نوع خدماتی را ارائه می‌دهید، مشخص کنید.

برخی از ارائه دهندگان خدمات پهپاد می گویند که آنها انواع خدمات پهپاد را انجام می دهند، ترموگرافی هوایی، نقشه برداری و مدل سازی سه بعدی، فیلمبرداری هوایی، کشاورزی، ساخت و ساز، استخراج معادن – اساساً هر کاری را که یک پهپاد می تواند انجام دهد زیر نور خورشید انجام می دهند.

اما ما توصیه می‌کنیم که یک جایگاه خاص (یا دو) پیدا کنید و یک مهارت عمیق در آنجا ایجاد کنید. وارد شوید، مشتری ایده آل خود را پیدا کنید و مطمئن شوید که در کاری که انجام می دهید بهترین باشید.

اگر در حال فروش عکس و فیلم برای املاک تجاری هستید، واقعاً مطالعه کنید که مشاوران املاک برتر چه می خواهند و خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین برتر که در بازاریابی املاک و مستغلات کار می کنند چه کاری انجام می دهند تا املاکی را که عکس می گیرند برجسته کنند. اگر بازرسی می فروشید، وقت خود را صرف مطالعه کنید و در بازرسی هایی که ارائه می دهید استاد شوید.

اگر بتوانید در یک جایگاه خاص بهترین باشید، به خوبی در راه داشتن یک تجارت بادوام با پایگاه مشتری قوی خواهید بود.

۴٫ آیا من به مقررات بخش ۱۰۷ تسلط دارم و آیا می دانم چگونه تحقیقات فضای هوایی انجام دهم؟

همانطور که احتمالا قبلاً می دانید، برای اینکه خلبان هواپیماهای بدون سرنشین تجاری در ایالات متحده باشید، باید گواهینامه خلبانی از راه دور صادر شده توسط FAA را داشته باشید.

اما علاوه بر رعایت قوانین فدرال، تحقیق در مورد قوانین ایالتی و محلی هواپیماهای بدون سرنشین نیز مهم است.

معمول نیست، اما برخی شهرها قوانینی را تصویب کرده اند که اساساً پرواز پهپاد را در هر نقطه از محدوده شهر غیرقانونی می کند. این قوانین ممکن است با گذشت زمان از بین بروند، زیرا به نظر می‌رسد در تضاد مستقیم با آنچه FAA اجازه می‌دهد باشد، اما همچنان باید از آن‌ها آگاه باشید – آخرین کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که درست مانند شما دچار مشکل قانونی شوید. دوباره شروع به ساختن کسب و کار خود کنید

your-drone-business

۵٫ آیا بر الزامات فنی کار مسلط شده ام؟

از آنجایی که تست هوانوردی FAA مهارت پرواز را آزمایش نمی‌کند، در تئوری می‌توانید از آزمایش خارج شوید و تجارت خدمات پهپاد خود را راه‌اندازی کنید.

اما مهم است که عقب نشینی کنید و با خودتان صادق باشید. آیا برای شروع به پرواز یک هواپیمای بدون سرنشین در این زمینه، زمان گذاشته اید و ابزارهایی را توسعه داده اید؟

همچنین، به خاطر داشته باشید که مهارت پرواز تنها یکی از جنبه های آمادگی فنی برای راه اندازی کسب و کار خدمات پهپاد شما است. حرفه‌ای‌های واقعی با تنظیمات دوربین، تنظیمات حسگر، همه حالت‌های پرواز هوشمند همراه با پهپادشان، نرم‌افزار پس از تولید آشنا هستند – به طور خلاصه، آنها به همه چیزهایی که برای انجام کارشان به خوبی نیاز دارند تسلط دارند.

اگر ماهر باشید و پایه دانش خود را در تمام مهارت‌های مورد نیاز برای کسب‌وکاری که قصد راه‌اندازی آن را دارید، ایجاد کرده باشید، از آوردن مشتریان جدید و ارائه آنها در انواع مختلف خدماتی که می‌توانید ارائه دهید، مطمئن خواهید بود. .

۶٫ بازاریابی و فروش برای کسب و کار من چگونه به نظر می رسد؟

اجازه ندهید ایده بازاریابی شما را بترساند. تمام این سوال در قلب خود این است: چگونه می‌خواهم مشتریان جدیدی بیاورم؟

ممکن است تماسی در یک شرکت املاک داشته باشید و مطمئن باشید که آنها اولین مشتری شما خواهند بود و احتمالاً شما را با دیگران مرتبط خواهند کرد.

 

یا ممکن است کشاورزان زیادی در منطقه شما وجود داشته باشند که در مورد آزمایش کشاورزی دقیق کنجکاو شده اند و فکر می کنید ممکن است بتوانید آنها را در مورد چگونگی بهبود عملکرد سالانه آنها با داده های جمع آوری شده از طریق هواپیماهای بدون سرنشین مطرح کنید.

successful-drone-business

ویژگی های کسب و کار شما مشخص می کند که شما از نظر بازاریابی و فروش چه کار می کنید.

اگر تصور می‌کنید بیشتر کسب‌وکار شما از طریق دهان به دهان وارد می‌شود، نیازی به یک وب‌سایت کامل با تعداد زیادی صفحه ندارید – تنها چیزی که نیاز دارید یک صفحه اصلی ساده و زیبا است که نشان دهد شما چه کسی هستید و راهی برای افراد فراهم کنید تا با شما تماس بگیرید

در ابتدا، داشتن یک کارت ویزیت و جزوه یک صفحه ای ممکن است میزان بازاریابی شما باشد، و استراتژی فروش شما ممکن است فقط شامل دانستن نیازهای مشتری ایده آل شما باشد و چگونه می توانید کمک کنید.

از سوی دیگر، ممکن است تصمیم بگیرید که ارزش دارد مقداری پول برای تبلیغات فیس بوک که برای منطقه شما هدف گذاری شده اند خرج کنید، و یک وب سایت قوی بسازید تا به شما کمک کند به دنبال مشتریان رده بالا بروید.

جزئیات هر چه که باشد، مهم است که در هنگام راه اندازی کسب و کار هواپیماهای بدون سرنشین خود به نحوه رویکرد بازاریابی و فروش فکر کنید.

این همه مردم امیدواریم این لیست از چیزهایی که باید در هنگام شروع برنامه ریزی برای کسب و کار هواپیماهای بدون سرنشین خود در مورد آنها فکر کنید مفید بوده باشد.

آیا می خواهید بدانید که چگونه یک خلبان هواپیمای بدون سرنشین یک تجارت موفق خدمات پهپاد ایجاد کرد؟ این مصاحبه را با دریک وارد، خلبان هواپیمای بدون سرنشین که پایگاه مشتریان خود را با ارائه پروازهای رایگان ایجاد کرد و اکنون تا ۲۵۰ دلار در ساعت برای خدمات خود دریافت می کند، بخوانید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *